راهنمای خرید از جهازتک

همیشه خرید لوازم برقی خانگی یکی از دغدغه های ما ایرانی ها و به خصوص نو عروس ها بوده است . به دلیل شرایط موجود و وضع بازار متاسفانه اجناس فیک و درجه دو بسیار زیاد شده و اعتماد کردن به فروشندگان هم بسیار سخت. 

 

فروشگاه جهازک با بهره گیری از چندین سال فعالیت در حوزه لوازم برقی خانگی و همچنین داشتن تیمی مجرب و متخصص می تواند در راه خرید جهیزیه و وسایل برقی خانگی به بهترین شکل، کمک حال شما باشد.

آسان ترین راه برای خرید از جهازتک از طرق سایت این مجموعه به نشانی jahaztak.com می باشد و در کنار آن می توانید به اینستاگرام جهازتک به نشانی @jahaztak و یا شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید ، اما اگه جزء اون افرادی هستید که برای تهیه جهیزیه حتما باید اجناس رو از نزدیک ببینید و حضور داشته باشید می توانید به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

آذربایجان غربی – سردشت – چهارراه پست – اول خیابان وحدت – جنب بانک سپه ( انصار سابق) /      شماره تماس : 04444324456

 

 

قیمت لوازم خانگی در فروشگاه جهازتک

لوازم خانگی برقی کوچک، که در بازار با مارک های مختلفی به آن ها بر می خوریم، بسته به عملکرد و کیفیت محصول، طیف وسیعی از قیمت ارزان تا گران در بازار وجود دارند. اینطور بگوییم که برای هر بودجه ای یک مارک تجاری وجود دارد. با پیدا کردن مناسب ترین مورد برای خودتان در فروشگاه لوازم خانگی جهازتک  می توانید با اطمینان خرید کنید.

با وجود مارک هایی که لوازم برقی کوچک و کاربردی را تولید و به فروش می رسانند، دیگر در خانه یا محل کار خود خسته نخواهید شد. با توجه به استفاده بسیار ساده و ابعاد ارگونومیک آنها، می توانید به راحتی و به سرعت کارهای روزمره خود را انجام دهید. شما می توانید با توجه به هدف استفاده، کیفیت محصول و مقیاس قیمت، انواع مختلفی از محصولات را برای کارهای آشپزی، مراقبت شخصی، نظافت و … انتخاب کنید.

با خرید اینترنتی لوازم خانگی از قبیل توستر، اتو، ماشین اصلاح، اتوی بخار، چرخ گوشت، جاروبرقی و صدها محصول دیگر از فروشگاه جهازتک می توانید یک زندگی راحت، سریع و متنوع برای خود بسازید.

برای اطلاع دقیق از  قیمت یخچال، لباس شویی و ظرف شویی و سایر لوازم خانگی می توانید به شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.